Kullanım Koşulları

ŞÖLEN'in Biscolata Carlos uygulaması, aşağıdaki şartları kapsar ve uygulamayı indiren herkes bu koşulları şimdiden kabul etmiş sayılır.

1. Bu site, 2. Organize Sanayi Bölgesi, Doğu 3. Cad No: 6 Başpınar, 27120 Gaziantep Türkiye adresinde faaliyet gösteren ŞÖLEN ÇİKOLATA GIDA SAN. TİC. A.Ş. tarafından yönetilmektedir.(Bundan sonra ŞÖLEN olarak anılacaktır.)

2. Kullanıcı, yasal açıdan suç teşkil edecek, yerel, ulusal ve uluslararası anlaşmalara ters düşecek bir durum yaratan ya da böyle durumları teşvik eden, yasadışı, tehditkâr, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, pornografik ya da ahlaka aykırı bilgileri iletemez. Bu maddeye aykırı davranılması halinde ŞÖLEN'in herhangi sorumluluğu olmadığı gibi bu aykırılığa karşı tüm yasal hakları saklıdır.

3. Kullanıcı, kendinden başka hiçbir kişinin, kurumun, kuruluşun gizlilik hakkını ya da yayın haklarını çiğneyen, telif hakları, ticari marka hakları veya başka mülkiyet hakları tarafından korunan ya da bu tarif edilen sınıflara giren malzemelerden uyarlanan hiçbir bilgi ve görsel veya işitsel materyali iletemez. Bu maddeye aykırı davranılması halinde ŞÖLEN ve Rabarba'nın sorumluluğu olmadığı gibi tüm yasal hakları saklıdır.

4. ŞÖLEN, “Biscolata Carlos” uygulmasında interaktif alanların illegal ve/veya yetki dışında kullanılması ve hukuka aykırı davranılması gibi durumlarda hukuki yollara başvurma hakkını saklı tutar.

5. “Biscolata Carlos” uygulamasında bulunan bütün yazılı, görüntülü, resimli, sesli materyallerin her hakkı ŞÖLEN adına saklıdır. Bu materyalleri kopyalayarak yayınlamak ve/veya pazarlamak yasaktır. Aksi halde doğabilecek kanuni ihtilaflarda Şölen’in hiçbir sorumluluğu yoktur.

6. ŞÖLEN, bu uygulamanın ziyaret edilmesi sırasında, kullanıcıların kişisel bilgisayarları ve internet erişimlerinden oluşabilecek hatalardan, zararlardan ve söz konusu bilgisayar sistemlerine üçüncü şahısların yetkisiz erişimi vb. durumlardan kaynaklanabilecek her türlü problemlerden dolayı sorumluluk kabul etmez.

7. ŞÖLEN, uygulama işleyişinde ve kurallarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

8. Bu uygulamadaki her türlü ses, görüntü, yazı içeren bilgi ve belge, ticari marka ve her tür fikri mülkiyet, ŞÖLEN veya bağlı şirketlerine aittir. Yalnızca sahipleri tarafından ve sahiplerinin izni ile kullanılmaktadır ve telif hakları kapsamındadır.

İzinsiz değişiklik yapmak, kopyalamak, kiralamak, ödünç vermek, iletmek ve yayınlamak yasaktır. Bu siteden alınan her türlü ses, görüntü, yazı içeren hiçbir bilgi ve belge satılamaz veya herhangi bir kâr amacıyla dağıtılamaz.

9. ŞÖLEN, ŞÖLEN'e bağlı şirketler veya bu uygulamanın oluşturulması, üretilmesi veya iletilmesinde yer alan diğer herhangi bir üçüncü taraf, bu uygulamaya erişim veya uygulamanın kullanımından doğabilecek herhangi bir doğrudan, dolaylı, arıza, tali veya cezai zarar, ziyan veya hasardan ötürü hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

10. Bu uygulamadaki her şey olduğu gibi sunulmaktadır. ŞÖLEN veya bağlı şirketlerinden herhangi biri, bu sitede yer alan herhangi bir ses, görüntü, yazı içeren bilgi ve belgenin belirli bir amaca uygunluğunu garanti etmez. Ayrıca, bu uygulamayı ziyaretiniz, erişiminiz, kullanmanız veya bu uygulamadan herhangi bir ses, görüntü, yazı içeren bilgi ve belge indirmeniz nedeniyle bilgisayar donanımınızda veya diğer varlıklarınızda oluşabilecek herhangi bir hasar veya bulaşabilecek bir virüsten ŞÖLEN veya bu uygulamanın oluşturulması, üretilmesi veya iletilmesinde yer alan diğer herhangi bir üçüncü taraf, sorumlu tutulamaz.

11. Bu uygulama, 18 yaşından küçükleri olumsuz yönde etkileyebilecek içerikler barındırmaktadır. Bu nedenle 18 yaşından küçüklerin uygulamayı kullanması uygun değildir. Bununla birlikte 18 yaşından küçüklerin, “Biscolata Carlos” uygulamasını velileri veya vasilerinden izin almaksızın indirmelerinden ŞÖLEN sorumlu tutulamaz.

12. İnternet aracılığıyla ŞÖLEN'e ilettiğiniz her tür bilginin (her tür öneri, fikir, yorum, grafik, fotoğraf, video, vb dahil), size veya başka herhangi bir kişiye hiçbir ödeme yapılmaksızın, sınırsız kullanım hakkı yalnızca ŞÖLEN'in mülkiyetine geçecektir. Ayrıca, bu tür bilgiler tarafımızca gizli tutulmak zorunda değildir.

13. ŞÖLEN, kişisel olmayan istatistiksel bilgileri (yaş, cinsiyet, taratıcı tipi, coğrafi konum) sürekli iç gözden geçirme sürecinin bir parçası olarak siteyi iyileştirmek, en iyiye ulaşmak ve genel olarak ürünlerin tüketicileri hakkında daha fazla bilgiye sahip olabilmek için kullanır. Bu bilgiler ŞÖLEN tarafından üçüncü taraflara açıklanmaz.