Hakkımızda

Hakkımızda

Türkiye’nin cesur ve yenilikçi şirketlerinden Şölen, markalarından aldığı güçle geleceğe emin adımlarla yürümektedir. İlklerle dolu 28 yıllık tarihinde yaptığı her işe bölgenin ve dünyanın global bir oyuncusu olma hedefiyle bakan Şölen; Biscolata, Ozmo, Milango, Boombastic, Luppo, Lokkum, Nutymax gibi markalarıyla uluslararası pazarlarda önemli başarılar elde etmiştir.

İşinin odağına her zaman insanı koyan Şölen; atıştırmalık, çocuk ürünleri, hediyelik ve ikramlık ürünler kategorilerindeki 200’ün üzerindeki ürününü, 100’ü aşkın ülkenin raflarında her yaştan tüketiciyle buluşturmaktadır.

Tutkuyla yaptığı her işte fark yaratan ve tüm bunları yaparken değerlerinden ödün vermeyen Şölen, Gaziantep ve İstanbul’daki 2 tesisindeki 2 bine yakın çalışan kadrosuyla her yaştan tüketicisi için üstün standartlarda üretim yapmaktadır. Hem Türkiye’de hem de dünyada adını sektöründeki tüm listelerde üst sıralara yazdıran Şölen, dünyanın en önemli şekerleme listelerinden biri olan Candy Industry TOP 100’de 53. sırada yer almaktadır.

2007 yılında ilk, 2012 yılında da ikinci kez seçildiği Turquality Programı’ndan da aldığı ivmeyle dünyanın dört bir yanında marka yatırımlarına devam eden Şölen’in Amerika, Dubai, Cezayir, Azerbaycan, Suudi Arabistan’da ofisleri; Levant Bölgesi, Kanada da bölge müdürlükleri bulunmaktadır. Son olarak Şölen ABD kurulmuştur.

Özel günlerde, bayramlarda, günün her anında farklı ürünleriyle yaşamı bütünleyen Şölen, tüketicilerinin hayatlarında anlamlı bir iz bırakmak için var gücüyle çalışmaktadır.